Úvod Jak je to s hubnutím pomocí l-carnitinu

Jak je to s hubnutím pomocí l-carnitinu

HubnutíPomocí L-carnitinu se dát optimálně redukovat váha. Důležité je však spojit hubnutí s fyzickou činností. Jen tak můžete dosáhnout výsledku, který požadujete.
Chce-li dotyčný co nejvíce podpořit působení L-carnitinu, je vhodné, aby si našel činnost, kterou je schopen vykonávat alespoň čtyřicet minut v kuse. Cvičení musí být intenzivní. Zároveň je však nežádoucí zadýchávání se. To je velmi důležité. Při spalování tuků je totiž nutný dostatečný přísun kyslíku. Pokud ho sportovec mít nebude, hubnutí je neefektivní. To platí i pro cvičení bez carnitinu.
Budete-li dodržovat uvedené zásady cvičení v kombinace s L-carnitinem, budete poměrně rychle spalovat kalorie, což se příznivé projeví na vaší postavě.
Mnozí lidí očekávají od L-carnitinu snadné hubnutí. Pravda je taková, že vám L-carnitin umožní lepší redukci váhy, ale pouze za určitých podmínek. Budete-li požadovat od L-carnitinu zázraky, budete zklamaní. Pokud ho však berete jako pomocníka, výsledky vás příjemně překvapí.


Diskuse (25 komentářů)

ALENKA, (29. 02. 2012 12:40) Reagovat
Chtěla jsem začít s i-carnitem, ale jak tedy z tohohle vyplývá, tak pokud nehodlám začít zároveň i cvičit, tak to asi efekt nemá co?
JIŘÍ, (14. 03. 2012 11:18) Reagovat
Přesně tak. L-carnitin podporuje spalování, když cvičíte. Bez toho to nemá efekt.
Judita, (12. 09. 2012 10:00) Reagovat
Asi něco dělám špatně. Chodím dvakrát týdně cvičit, ale nehubnu. Co se týče jídla, tak dietu nedržím, ale snažím se tak nějak omezovat. Před dvěma roky jsem zhubla relativně snadno, ale teď se na váze ne a ne pohnout. zkusím L-carnitin. snad to bude mít efekt.
Marie, (11. 12. 2012 14:41) Reagovat
Zkuste, ale možná je tam ještě nějaký jiný problém. Pijete hodně tekutin? Možná by se to chtělo poradit s výživovým poradcem. Teď je to "trendy". Také o tom uvažuju, ale pořád ještě váhám, nebo spíš hledám někoho s referencemi. Myslím si, že skutečně kvalitní poradce pomůže, ale určitě jich je hodně nekvalitních, a to by byly jen vyhozené peníze.
LUCKA, (12. 04. 2012 12:48) Reagovat
Chjo, sice jsem zhubla s cvičením, ale pořád mám celulitidu a nevím, jak té se zbavit. S tou mi asi L-carnitin nepomůže...
ALICE, (23. 05. 2012 05:22) Reagovat
Zkuste rolletic, je to poměrně nová metoda na odstraňování celulitidy. Nevím, ale jak spolehlivě zabírá. Sama tuto možnost teprve zvažuji.
Ina, (19. 11. 2012 16:47) Reagovat
Kámoška si právě stěžovala na to, že ji l-carnitin nezabírá, jenže pak když jsem s ní mluvila, tak jsem měla pocit, že si opravdu myslela, že jde o nějakou zázračnou pilulku na hubnutí, po které to půjde samo. Je to o očekávání a o tom, co člověk sám chce pro sebe udělat. Já jsem s l-carnitinem spokojená.
Bao, (05. 03. 2013 15:04) Reagovat
Samo nejde nic, ale tak to I-carnitin na rozdíl od některých tzv. zázračných pilulek (všichni víme, jak to je), neslibuje.
Paty, (08. 03. 2013 18:11) Reagovat
Beru L-Carnitin a 4x týdně cvičím - 2x v posilovně, 2x doma - obojí hodně intenzivně. Musím říct, že přestože váha šla za poslední půl rok dolů jen mírně - 2kg, totálně se mi změnila postava. Prostě téměř vymizely tuky a nahradily je svaly. L-Carnitin si nemohu vynachválit. Nekupuji si žádný drahý, ale V Rossmanovi - 60 kapslí za 60,- Kč. Obsah v jedné tabletě je 300mg, dvě si vezmu ráno na lačno a dvě hodinu a půl až dvě hodiny před cvičením. Za sebe - L-Carnitin doporučuji, pokud se chystáte vyvinout při jeho užívání i fyzickou aktivitu :-))
Ilona, (13. 03. 2013 10:49) Reagovat
To jsem nevěděla, že je l-carnitin až tak levný...To si ho asi také pořídím. Já právě hubnu cca tři měsíce. Zhubla jsme také jen asi tři kilogramy, ale také to je znát na postavě. Lidé v mém okolí si také všimli. Cvičím třikrát týdně.:)
Valerie, (28. 03. 2013 07:59) Reagovat
Já se chystám s jarem začít běhat. Také jsem si koupila l-carnitin, ale chci ho začít užívat, až začnu běhat. Jenže pořád mi nepřeje počasí. Vím, že někteří lidé běhají celoročně, ale já si počkám, až se oteplí. Snad už to bude brzy.
Žaneta, (13. 05. 2013 05:53) Reagovat
Když člověk s během teprve začíná, je lepší volit jaro. Později, když vás to chytí a budete běhat pravidelně, tak už můžete začlenit i další roční období. Důležité je však kvalitní oblečení, které zahřeje, ale zároveň dobře odvádí pot atd.
Šaki, (02. 07. 2013 13:33) Reagovat
Chtěl jsem se zeptat, jestli když pak přestanu l-carnitin brát a začnu i méně cvičit, jestli tam není jo jo efekt. Máte s tím někdo zkušenosti?
PEpa, (12. 07. 2013 07:49) Reagovat
Záleží na vás, jestli se budete přiměřeně stravovat, jestli jste zhubla drastickou cestou nebo postupně zdravým životním stylem atd. Nemyslím si ale, že by l-carnitin nějak přispíval k jojo efektu.
Vanda, (03. 12. 2013 04:42) Reagovat
Pokud člověk hubne pomalu a sportem, minimalizuje tím riziko jojo-efektu. Já třeba zhubla 10 kg za rok - cvičením a lepší stravou, ale nedržela jsem žádnou extra dietu. Jen jsem se trochu omezovala. Díky tomu tuhle stravu není pro mě náročné udržet, a i když teď na cvičení nemám čas a zacvičím si jen občas. Pořád si váhu držím.
Šárka, (04. 04. 2014 07:24) Reagovat
To je můj cíl - 10 kg za rok. Už jednou se mi to podařilo, dokonce za 4 měsíce, ale pak jsem začala postupně znovu nabírat. Teď zase více sportuju, zdravěji a lépe jím, ale nedaří se mi vůbec hnout. I když mám pocit, že vše dělám správně, max. shodím kilo, které pak zase naberu. Nevím, kde je chyba, předtím to šlo tak snadno.
Jitka, (09. 06. 2014 10:08) Reagovat
Tak já jsem slyšela, že když člověk hubne poprvé, jde mu to vždycky líp. Pak už to jde hůř, protože tělo si "pamatuje" a přizpůsobuje se a už to tak nejde. Nevím proč, ale prý to tak je. Pokud se ale budete snažit, zřejmě zhubnete, jen vám to bude dýl trvat.
Andrea, (04. 09. 2014 05:14) Reagovat
Ano, to platí. Čím více pokusů, tím hůř se hubne. Ale týká se to hlavně špatných diet a různých "experimentů". Tělo si to pamatuje a snaží se s tím vypořádat po svém. Ale pokud člověk hubne změnou celkového životního stylu volbou zdravé stravy a přidání tělocviku, tak si myslím, že by měl být víceméně úspěšný každý člověk. Pokud v tom nebrání ještě něco jiného.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © L-carnitin.cz
Kontakty