Úvod Jak je to s hubnutím pomocí l-carnitinu

Jak je to s hubnutím pomocí l-carnitinu

HubnutíPomocí L-carnitinu se dát optimálně redukovat váha. Důležité je však spojit hubnutí s fyzickou činností. Jen tak můžete dosáhnout výsledku, který požadujete.
Chce-li dotyčný co nejvíce podpořit působení L-carnitinu, je vhodné, aby si našel činnost, kterou je schopen vykonávat alespoň čtyřicet minut v kuse. Cvičení musí být intenzivní. Zároveň je však nežádoucí zadýchávání se. To je velmi důležité. Při spalování tuků je totiž nutný dostatečný přísun kyslíku. Pokud ho sportovec mít nebude, hubnutí je neefektivní. To platí i pro cvičení bez carnitinu.
Budete-li dodržovat uvedené zásady cvičení v kombinace s L-carnitinem, budete poměrně rychle spalovat kalorie, což se příznivé projeví na vaší postavě.
Mnozí lidí očekávají od L-carnitinu snadné hubnutí. Pravda je taková, že vám L-carnitin umožní lepší redukci váhy, ale pouze za určitých podmínek. Budete-li požadovat od L-carnitinu zázraky, budete zklamaní. Pokud ho však berete jako pomocníka, výsledky vás příjemně překvapí.


Diskuse (25 komentářů)

Nikola, (01. 12. 2014 10:11) Reagovat
Mám pocit, že já prostě nezhubnu, i kdybych dělala cokoliv. Snažila jsem se sportovat, držet dietu, ale nic. Po měsíci jsem to vždycky vzdala, protože je fakt frustrující se snažit a bez výsledků. Kdyby to šlo alespoň trochu dolů, tak vytrvám.
Verča, (01. 03. 2015 11:07) Reagovat
Nikolo,zkuste být více vytrvalá. Měsíc je málo. Tělo si nejdříve potřebuje "zvyknout", přehodit se na jiný režim a pak teprve jdou kila více dolů. U někoho to sice jde hned, ale u mě to třeba taky nějakou dobu trvá. Když vytrváte, tak nejpozději do tří měsíců určitě začnete kilogramy shazovat.
Marie, (09. 04. 2015 19:12) Reagovat
U mě taky "hubnoucí" snahy nějak zklamávají a to jsem se snažila víc než tři měsíce, a to docela poctivě. Až si říkám, jestli nemůže být problém někde jinde, třeba ve štítné žláze, nebo je prostě normální, že jím dietně, vyváženě, cvičím třikrát týdně, ale nezhubnu ani kilo?
Tereza, (04. 06. 2015 07:31) Reagovat
Mohou být potíže jinde - je mnoho příčin, proč člověku nejde zhubnout, i když se snaží. Obecně to jde hůř lidem, které mají k silnější postavě dědičné predispozice, ale příčiny mohou být i v té štítné žláze, nebo překyseleném organismu, různých metabolických poruchách atd.
Gábina, (30. 08. 2015 12:32) Reagovat
Jj, také jsem měla potíže s hubnutím. Pořád jsem se snažila, zkusila jsem kde co a pak jsem se nezávisle na svých snahách dozvěděla, že mám problémy se štítnou žlázou. Tak teď nevím, jestli je třeba šance, že se to zlepší, když budu na štítnou žlázu brát léky.
Zdena, (29. 10. 2015 14:13) Reagovat
Tak léky by měly zabrat tak, abyste neměla příznaky typické pro problémy se štítnou žlázou, tedy i nemožnost zhubnout, ale asi záleží na tom, jaké konkrétní obtíže se štítnou žlázou máte. Nemoci jsou různé. Já mám třeba sníženou funkci, ale přišli mi také na to náhodou a žádné příznaky jsem snad ani nepociťovala. Je fakt, že beru jen minimální množství léků, takže to asi nebude u mě nic dramatického.
Zuzana, (15. 05. 2016 21:24) Reagovat
Dobrý den chtěla bych vedet zda i bruslením pomůže s l- carnitinem k hubnutí bruslím obden tak 2 Hodky děkuji
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © L-carnitin.cz
Kontakty